skip to Main Content

KRTKOVANIE A ČISTENIE ODPADOV

SME TU MY A NAŠI ŠPECIALISTI, KTORÍ VÁS ZA POMOCI NAJMODERNEJŠEJ TECHNIKY ZBAVIA UPCHATÝCH A ZAPÁCHAJÚCICH ODPADOV. ŠPECIÁLNYM STROJOM NA ČISTENIE UPCHATÝCH ODPADOV SME SCHOPNÍ VAŠE NEPRÍJEMNOSTI VYRIEŠIŤ BEHOM CHVÍLE.

0918 481 521

PREŠOV, KOŠICE, VRANOV NAD TOPĽOU, SVIDNÍK, HUMENNÉ, MICHALOVCE, BARDEJOV

ČISTENIE ODPADOV PRE DOMÁCNOSTI

KRTKOVANIE PRE DOMÁCNOSTI

Zapáchajúce a upchaté odpady, na ktoré nepomáhajú špeciálne roztoky, či zvon? Ťažko prístupné vedenie potrubia, kam si netrúfate?

Nezúfajte a hneď nás kontaktujte, predídete väčším škodám! Sme tu my a naši špecialisti, ktorí Vás za pomoci najmodernejšej techniky zbavia upchatých a zapáchajúcich odpadov.

Špeciálnym strojom na čistenie upchatých odpadov sme schopní Vaše nepríjemnosti vyriešiť behom chvíle.

ČISTENIE ODPADOV PRE FIRMY

KRTKOVANIE PRE FIRMY

Môžete s nami uzavrieť výhodnú servisnú zmluvu o čistení a prebíjaní upchatých odpadov.

Okrem výrazných zliav Vám táto zmluva zaistí našu preventívnu starostlivosť a okamžitý príjazd našich technikov v prípade potreby za akýchkoľvek okolností.

Upchaté odpady už nebudú komplikovať chod prevádzky vašej spoločnosti.

Prebíjanie a čistenie odpadov vykonáme rýchlo, spoľahlivo a bezpečne.

Čistenie Odpadov
Vysokotlakové čistenie

Možnosť čistenia kanalizácie z vonkajšej šachty bez vstupu do domu. Minimálne riziko poškodenia potrubia. Veľká čistiaca sila po celom priemere potrubia.

Čistenie Odpadov
Kamerové revízie

Pomocou nástrčnej kamery s farebným snímaním dokážeme pozorovať potrubia od priemer DN 75 mm – DN 200 mm. Prevádzame ňou revízie hlavne vo vnútri budov a objektov pri zužovaní a zatláčaní profilu až do uhla 90 %.

Čistenie Odpadov
Elektromechanické čistenie

Elektro-mechanické čistenie predstavuje zisťovanie skutkového stavu potrubia a prípadná lokalizácia porúch v závislosti od jej priemeru. Je to ekologické čistenie kanalizácií vyspelými technológiami od priemeru DN 50 – 300.

Čistenie Odpadov
Rekonštrukcie

Výstavba kanalizácie je špecializovaná stavebná činnosť. Vďaka našim skúseným pracovníkom môžete často ušetriť značné finančné prostriedky. Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na výstavbu kanalizácie. Uvidíte, že sa Vám oplatí zvoliť si nás – firmu so skúsenosťami.

TU NÁS NÁJDETE

Prešov • Košice • Vranov • Humenné • Svidník

NAPÍŠTE NÁM

info@cistenie-odpadov.sk

KONTAKT NA NÁS

0918 481 521

Back To Top